Динамотричний ключ з насадками, Bicycle Set Torque 1, 05004180001

Динамотричний ключ з насадками, Bicycle Set Torque 1, 05004180001

7154.60 грн
Виробник:Wera
Модель: 05004180001

Короткий опис

Набір з 16 предметів від виробника викрутки інструментів Wera допоможе вирішити всі нагальні питання з кріпленням, використовуваним в велосипедах, забезпечивши затягування...

Набір з 16 предметів від виробника викрутки інструментів Wera допоможе вирішити всі нагальні питання з кріпленням, використовуваним в велосипедах, забезпечивши затягування гвинтів з надійним контролем необхідного моменту затягування і захист критичних деталей. Набір включає динамометричний ключ Klick в неповторному дизайні Wera. Добротна конструкція і висока точність по стандарту DIN EN ISO 6789-1: 2017-07. Проста установка і захист налаштувань. Чітко чутне й відчутне поклацування на кожному діленні шкали при прокручуванні для вибору необхідного значення моменту затягування. Надійний механізм спрацьовування забезпечує чітко чутний і відчутний звук при досягненні встановленого моменту затягування. Для затягування гвинтів з правою різьбою, реверсна тріскачка на 45 зубців. Компакність, динамометрический ключ закриває діапазон значень моменту затягування, підходить для роботи з типовим кріпленням, використовуваним в велосипедах. Ключ і аксесуари упаковані в міцний, м'який футляр, який не пошкоджує робочі поверхні. Набір включає: Click-Torque A 5, 1/4", 2,5 - 25 Нм, 4 головки 1/4", 4 викрутки головки Hex-Plus під внутрішній шестигранник і 7 викруткових головок TORX®. Торцеві і викруткові головки забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розмірів для простого і швидкого вибору потрібного інструменту. Викруткові головки з фіксуючою функцією для особливо комфортного загвинчування без ризику впустити гвинт під час роботи. Неймовірно компактне розміщення великої кількості інструментів в невеликому обсязі зберігання. М'який футляр відрізняється особливою міцністю і довговічністю. Додатковий захист робочих поверхонь за рахунок матер'яної фактури футляра. Мала вага і обсяг для зручного перенесення. Викруткові головки втілюють всі переваги технологій Wera: точність посадки, зносостійкість, відсутність радіального биття.

  • Торцеві і викруткові головки для найтиповіших профілів гвинтів, що використовуються в прогулянкових, гоночних велосипедах і електробайках
  • Торцеві і викруткові головки для найтиповіших профілів гвинтів, що використовуються в прогулянкових, гоночних велосипедах і електробайках
  • Проста установка і фіксація необхідного значення моменту затягування, супроводжується чутним і відчутним клацанням при виборі на шкалі кожного значення моменту затягування (перше клацання 1)
  • Точка прикладання сили: при досягненні встановленого моменту затягування лунає чутний і відчутний сигнал динамометричний ключ (друге клацання)
  • Компактний м'який футляр з міцного матеріалу, який не пошкоджує поверхні 


Click-Torque A 5:

1 x 1/4" x 2.5-25 N m

   

8790 HMA:

1 x 10 x 23 mm

1 x 13 x 23 mm

1 x 14 x 23 mm

1 x 15 x 23 mm

   

8767 A HF:

1 x TX 10 x 28 mm

1 x TX 20 x 28 mm

1 x TX 25 x 28 mm

1 x TX 30 x 28 mm

   

8740 A HF:

1 x 3 x 28 mm

1 x 4 x 28 mm

1 x 5 x 28 mm

1 x 5 x 100 mm

1 x 6 x 28 mm

1 x 6 x 100 mm

1 x 8 x 28 mm


Для майстерень і в дорогу

Набір для велосипедиста Torque 1 включає інструменти для найтиповіших профілів гвинтів, що використовуються в прогулянкових, гоночних велосипедах і електробайках. За допомогою наявного динамометричного ключа Click-Torque A (2,5-25 Нм) можна затягувати і зривати гвинти в критичних вузлах. У м'якому футлярі інструменти розміщені компактно і зручно для огляду.


Серія динамометричні ключі Click-Torque

C динамометричним ключем Klick в неповторному дизайні Wera. 

Точність

Похибка становить ± 4% відповідно DIN EN ISO 6789- 1: 2017-07. 

Простота і надійність

Проста установка необхідного моменту затягування і захист встановленого значення від випадкової зміни; зчитування значень на основній шкалі і шкалою тонкої настройки.  

Проста установка вручну

Чутні і відчутні клацання при виборі кожного значення моменту сили.


Установка значень на шкалі

При досягненні встановленого значення моменту сили спрацьовує розблокування, супроводжувана чутним і відчутним клацанням.

Викруткові головки з фіксуючою функцією для гвинтів з внутрішнім шестигранником

Підтримка гвинта з внутрішнім шестигранником на викрутковій голівці забезпечується за допомогою кулькового фіксатора насадки. Це особливо допомагає при роботі в важкодоступному місці, куди для утримання гвинта не поміщається друга рука.  

Викруткові головки з фіксуючою функцією для гвинтів TORX®

Інструменти TORX® HF, розроблені фахівцями Wera, відрізняються поліпшеною геометрією вихідного профілю TORX®. За рахунок притискної сили, що виникає в результаті контактного тиску між наконечником інструменту і профілем головки гвинта, гвинти TORX® по специфікації Acument Intellectual Properties надійно утримуються на інструменті! Це особливо допомагає при роботі в важкодоступному місці, куди для підтримки гвинта не поміщається друга рука. 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре