Коротка ручка-бітотримач 811/1 ESD Stubby, з магнітом, 05008881001

Коротка ручка-бітотримач 811/1 ESD Stubby, з магнітом, 05008881001

401.38 грн
Виробник:Wera
Модель: 05008881001

Короткий опис

  Особливо коротка ручка-бітотримач ESD для електростатично безпечної роботи навіть в важкодоступних місцях. Підходить для бітів з шестигранником 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 і ти...

  

Особливо коротка ручка-бітотримач ESD для електростатично безпечної роботи навіть в важкодоступних місцях. Підходить для бітів з шестигранником 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 і типу хвостовика Wera 1. Двокомпонентна ручка Kraftform з практичним поєднанням м'яких і твердих зон забезпечує впевнений хват рукою і точні маніпуляції. З сильним постійним магнітом, який утримує навіть важкі гвинти. Двокомпонентна ручка Kraftform з практичним поєднанням м'яких і твердих зон забезпечує впевнений хват рукою і точні маніпуляції. Шестигранний край ручки запобігає набридливу перекочування викрутки на робочому місці.

  • Коротка компактна форма для роботи в дуже обмеженому просторі
  • Ергономічна двокомпонентна ручка Kraftform для точної роботи
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
  • Бітотримач ESD для електростатично безпечної роботи, з магнітом
  • Для біт 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3

Інструменти ESD Wera

Вимоги, що пред'являються до викрутки інструментам ESD по поверхневому опору, містяться в стандарті DIN EN 61340-5-1. Цей стандарт діє і відносно ручок з електропровідного матеріалу. Вироби компанії Wera серії ESD задовольняють цим стандартом і ще більш суворим приписам деяких технологічних підприємств.

Захист від електростатичного енергії

Значення електричного поверхневого опору матеріалу Wera ESD становить ≤ 10 ^ 9 Ом. Це забезпечує надійний захист деталей від електростатичного енергії і пов'язаних з нею ушкоджень.


Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впавший інструмент більше не буде потрібно.


Відчутна ергономіка

Двокомпонентна ручка Kraftform забезпечує передачу великих зусиль завдяки більш м'яким, неслизьким зонам і високу швидкість роботи, тобто швидке обертання завдяки твердим зонам ручки.

Компактна форма

Завдяки компактній формі ручки і короткому робочому кінцю інструменти Kraftform Stubbie особливо підходять для роботи в обмеженому просторі.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре