Викрутка  TORX® з нержавіючої сталі, 3167 i VDE, 05022764001, TX 20x80мм

Викрутка TORX® з нержавіючої сталі, 3167 i VDE, 05022764001, TX 20x80мм

315.25 грн
Виробник:Wera
Модель: 05022764001

Короткий опис

   Високоякісна викрутка Kraftform Plus VDE зі спеціальної сталі. Інструменти Wera з нержавіючої сталі пройшли вакуумне загартовування в льоді і тому володіють необхідними для роботи характе...
   Високоякісна викрутка Kraftform Plus VDE зі спеціальної сталі. Інструменти Wera з нержавіючої сталі пройшли вакуумне загартовування в льоді і тому володіють необхідними для роботи характеристиками твердості і міцності. Відсутні будь-які обмеження на їх промислове використання. Поштучна перевірка викруток Kraftform Stainless VDE в водяній бані під напругою 10000 В по стандарту DIN EN 60900 (IEC 60900) гарантує безпечну роботу під напругою до 1000 В. Безпека роботи в особливо екстремальних умовах гарантована на основі перевірки ударної міцності при температурі мінус 40 ° C. Багатокомпонентна ручкаKraftform для роботи в швидкому й щадному режимі. З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за розміром. 
  • Електроізольовані робочі кінці VDE зі спеціальної сталі для безпечної роботи під напругою до 1000 В
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для високої швидкості роботи і ергономічного загвинчування
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за розміром
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування

Чому на деталях з нержавіючої сталі часто з"являються сліди іржі? Тому що в роботі часто використовується інструмент з"звичайної" сталі, який може призвести до поширення іржі. Яка прикрість. Ми твердо вважали, що цього можна уникнути. За допомогою викруток інструментів, які також виготовлені з нержавіючої сталі і які відповідають всім необхідним промисловим вимогам за твердістю матеріалу. Серія інструментів з нержавіючої сталі. Поширення іржі виключено, вакуумний гарт в льоді забезпечує необхідну твердість інструменту. Електроізольовані по нормам VDE


Поштучна перевірка

Поштучна перевірка під напругою 10000 В за стандартом IEC 60900 гарантує безпеку роботи під напругою до 1000 B. 

Загартування в льоді під вакуумом

Інструменти з нержавіючої сталі від компанії Wera загартовані в льоді під вакуумом і володіють необхідними значеннями твердості і міцності. Промислове застосування дозволено без будь-яких обмежень. 

Ідентифікатори інструментів Take it easy

Викрутки забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy": колірне кодування профілю наконечника і маркування розміру на ручці викрутки.


Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впав інструментбільше не буде потрібно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре