Викрутка 1572 ESD Microstix® Kraftform Micro, mx40мм, 05030080001

Викрутка 1572 ESD Microstix® Kraftform Micro, mx40мм, 05030080001

0.00 грн
Виробник:Wera
Модель: 05030080001

Короткий опис

   Викрутка Micro з електростатичним захистом. Надійний захист від електростатичних розрядів і пов'язаного з ними збитку. За рахунок опори долоні на рухому головку і розта...

  


Викрутка Micro з електростатичним захистом. Надійний захист від електростатичних розрядів і пов'язаного з ними збитку. За рахунок опори долоні на рухому головку і розташованої під нею зони швидкого обертання можна працювати викруткою в швидкісному режимі. Не треба витрачати час на перехоплювання інструменту. Зона докладання зусиль з м'якими ділянками служить для передачі великих моментів сили при затягуванні і відпустці гвинтів. Прецизійна зона для вибору правильного кута закручування при юстіровочних роботах. Наконечник Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії.

  • Викрутка Kraftform Micro для гвинтів-Microstix®
  • Електростатично безпечний інструмент через поверхневого опору <10 ^ 9 Ом
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform Micro для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З захистом від перекочування і рухливою голівкою для швидкісного обертання
  • Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії

Прикручуюючи електронні компоненти (наприклад, в смартфонах або планшетах), не можна допускати електростатичних розрядів, оскільки вони можуть викликати різні збої електроніки, аж до її повного виходу з ладу. З цієї причини обов'язковою умовою є використання викруткових інструментів з електростатичним захистом

Інструменти ESD Wera

Вимоги, що пред'являються до викрутки інструментам ESD по поверхневому опору, містяться в стандарті DIN EN 61340-5-1. Цей стандарт діє і відносно ручок з електропровідного матеріалу. Вироби компанії Wera серії ESD задовольняють цим стандартом і ще більш суворим приписам деяких технологічних підприємств.

Захист від електростатичного енергії

Значення електричного поверхневого опору матеріалу Wera ESD становить ≤ 10 ^ 9 Ом. Це забезпечує надійний захист деталей від електростатичного енергії і пов'язаних з нею ушкоджень.


Ручка Kraftform Micro

Багатокомпонентна ручка викрутки для ергономічної і правильної роботи.


Прецизійна зона

Прецизійна зона, безпосередньо що тримає робочий кінець, виконана так, щоб в процесі роботи завжди відчувати кут обертання, що має важливе значення при юстіровочних роботах


Зона прикладення зусилля

Зона прикладення зусилля з м'якими ділянками поруч з робочим кінцем викрутки сприяє передачі високих моментів відкручування і затягування без втрати контакту з гвинтом.


Зона швидкісного обертання

Рухома головка і зона швидкісного обертання під нею надають стрімке обертання. Перехоплення рукою, як це буває при використанні звичайних викруток для дрібних гвинтів, не потрібно.


Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Викрутки, забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy": колірне кодування профілю наконечника і маркування розміру на ручці викрутки.


Наконечник Wera Black Point

Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гарту гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре