Біта з цапфою, нержавіюча сталь, 3867/1 TS P TORX®, TX 25 × 25 мм, 05071028001

Біта з цапфою, нержавіюча сталь, 3867/1 TS P TORX®, TX 25 × 25 мм, 05071028001

0.00 грн
Виробник:Wera
Модель: 05071028001

Короткий опис

  Шестигранник 1/4 ", підходить для держателя відповідно до DIN ISO +1173-D 6,3 Виконання: TORX® з цапфою, нержавіюча сталь проти контактної іржі, тип Torsion проти передчасного зносу. З кол...

  

Шестигранник 1/4 ", підходить для держателя відповідно до DIN ISO +1173-D 6,3 Виконання: TORX® з цапфою, нержавіюча сталь проти контактної іржі, тип Torsion проти передчасного зносу. З колірним кодуванням наконечника і з зазначенням розміру для швидкого знаходження потрібного біта.

  • Рішення проблеми контактної іржі: нержавійку загвинчують в нержавійку!
  • Для гвинтів TORX®
  • Торсіонна зона проти передчасного зносу
  • Привід: зовнішній шестигранник 1/4 "(тип хвостовика Wera 1)
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за садом розміру

Нержавіюча сталь

Завдяки застосуванню насадок з нержавіючої сталі запобігає виникненню іржі на гвинтах або поверхнях з нержавіючої сталі. Контактна іржа на нержавіючої сталі з'являється, перш за все, за рахунок використання при закручуванні звичайних сталевих інструментів. Внаслідок чого залишаються прилип частинки сталі, які перетворюються в іржу під впливом кисню.

Загартування в льоді під вакуумом

Інструменти з нержавіючої сталі від компанії Wera загартовані в льоду під вакуумом і володіють необхідними значеннями твердості і міцності. Промислове застосування дозволено без будь-яких обмежень.

Насадки Torsion

Насадки Torsion забезпечують амортизацію піків крутного моменту в зоні кручення. Це дозволяє уникнути передчасного зносу і продовжити термін служби насадки.

Характеристики
Довжина 25мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре