Великоднє яйце Kraftform Kompakt 20 Wera, 05134210001

Великоднє яйце Kraftform Kompakt 20 Wera, 05134210001

0.00 грн
Виробник:Wera
Модель: 05134210001
Наявність В наявності

Короткий опис

    На Великдень прийнято святкувати і дарувати подарунки, які зазвичай в чомусь ховають. Підприємство-виробник викруток інструментів Wera придумало з цієї нагоди подарунок, здатний ви...

   

На Великдень прийнято святкувати і дарувати подарунки, які зазвичай в чомусь ховають. Підприємство-виробник викруток інструментів Wera придумало з цієї нагоди подарунок, здатний викликати сильні ностальгічні емоції: пасхальне яйце, яке виглядає дуже привабливо і точно не містить ніяких калорій. У нього покладені інструменти, дійсно необхідні будь-якому майстрові-професіоналу або домашньому майстрові для виконання типових завдань із загвинчування. Великоднє яйце виготовлене вручну з міцного картону, воно змусить багатьох відразу згадати своє дитинство. Якщо інструменти дістати з яйця, в нього можна покласти що-небудь інше для нового подарунка або просто використовувати його в якості декоративного елемента на Великдень. Іншими словами, це пасхальне яйце від Wera можна пристосувати під самі різні цілі. Усередині пасхального яйця знаходяться інструменти, які можна застосовувати для загвинчування як в ручному, так і в машинному режимі. У ручці, всередині компактного магазину заховані 6 різних біт; інструмент займає мало місця і добре послужить в роботі як вдома, так і на виїзді. Бітотримач на довгому висувному стрижні можна також втопити, зміна насадок відбувається моментально завдяки технології Rapidaptor. Багатокомпонентна ручка Kraftform із захистом від перекочування служить для особливо ергономічної роботи. Даний інструмент замінює цілий набір з 6 викруток і до мінімуму скорочує необхідний ступінь оснащеності. Якщо робочий стрижень з швидкозажимним патроном знаходиться в втопленому положенні, це дозволяє зручно діяти викруткою навіть в умовах обмеженого простору. Стрижень з патроном легко висувається простим натисканням на стопорну втулку. Після цього інструмент можна використовувати як повноцінну викрутку. Висувний стрижень можна повністю витягти з ручки і використовувати в якості перехідника для загвинчування в машинному режимі або ж вставити його назад в ручку. Біти і затиск патрона виконані з нержавіючої сталі з вакуумним загартуванням в льоду, тому володіють необхідною для загвинчування твердістю і міцністю. Інструменти можна без обмежень використовувати в промисловій сфері, вони гарантовано запобігають перенесення іржі. Біти забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy", що дозволяє просто і швидко знайти потрібний інструмент. Практична сумка, виконана в типовому дизайні Wera, для кріплення на поясі, для захисту і зручного перенесення інструментів

  • Великоднє яйце, яке має привабливий вигляд і точно не містить ніяких калорій, від підприємства з виробництва викрутки інструментів Wera
  • Начинка з компактних інструментів, в тому числі захованих в ручці 6 біт з нержавіючої сталі, забезпечених ідентифікаторами інструментів "Take it easy"
  • Ручка з висувним стрижнем і універсальним тримачем Rapidaptor для установки самих різних насадок
  • Міцна сумка для захисту і зручного перенесення інструментів
  • Великоднє яйце виготовлене міцного картону, має з дитинства знайомий вид, без рекламних написів 

  

3818/4/1:

1 x 1/4" x 108 mm

   

3851/1 TS PH:

1 x PH 2 x 25 mm

   

3855/1 TS PZ:

1 x PZ 1 x 25 mm

1 x PZ 2 x 25 mm

1 x PZ 3 x 25 mm

   

3867/1 TS TORX®:

1 x TX 20 x 25 mm

   

3800/1 TS:

1 x 0.8 x 5.5 x 25 mmБез рекламних написів

Великоднє яйце виготовлене вручну з міцного картону, воно змусить багатьох відразу згадати своє дитинство. 

Висувний стрижень, вбудований магазин для насадок, технологія Rapidaptor

Kraftform Kompakt 20: Утоплена в ручці телескопічна вставка (яку можна використовувати в якості тримача для шуруповерта) і вбудований магазин для насадок. Система Rapidaptor гарантує миттєву зміну насадки, а також хорошу поведінку муфти вільного ходу при використанні машини. 

Тримач Rapidaptor з нержавіючої сталі

Виконаний з нержавіючої сталі, що запобігає неприємному поширення іржі при закручуванні деталей з нержавіючої сталі. Крім того використовуються всі переваги технології Rapidaptor


Біти з нержавіючої сталі

Щоб інструменти з нержавіючої сталі мали ту ж міцність, що і звичайні інструменти, фірма Wera розробила новий метод вакуумного гарту. Вакуумний гарт в льоді надає інструменту міцність, необхідну для промислового застосування. Результат: кращий інструмент з нержавіючої сталі для деталей з нержавіючої сталі.


Ідентифікатори інструментів "Take it easy" Wera

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням профілю і гравіюванням розміру - для простого і швидкого відбору необхідного інструменту. 

Універсальний затискач

Швидкозатискний тримач Rapidaptor підходить для насадок 1/4" за стандартом DIN ISO 1173-C 6,3 (тип хвостовика Wera 1), і E 6,3 (тип хвостовика Wera 4).

Швидка установка і самоблокування

Насадку можна встановити в затиск, не вдаючись до допомоги втулки. Як тільки насадка виявляється в гвинті, вона самостійно блокується.

Швидке вилучення

Для зміни насадки необхідно просто зрушити втулку вперед: при цьому пружинний механізм підніме насадку з магніту і розблокує інструмент. Насадка легко витягається. Відмінна допомога: насадки навіть мінімальних розмірів легко витягуються без допоміжного інструменту. 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре