Набір викруток, сантехнічний 395 HO/3, 05134275001

Набір викруток, сантехнічний 395 HO/3, 05134275001

880.55 грн
Виробник:Wera
Модель: 05134275001

Короткий опис

  Торцевий ключ-викрутка Wera з порожнистим стрижнем. Порожній стрижень для роботи з різьбовими шпильками, тому що що проходить крізь гайку шпилька може входити тільки в порожнину. Комплект...

  

Торцевий ключ-викрутка Wera з порожнистим стрижнем. Порожній стрижень для роботи з різьбовими шпильками, тому що що проходить крізь гайку шпилька може входити тільки в порожнину. Комплектація набору особливо підходить для установки змішувача на раковину. Багатокомпонентна ручка Kraftform для високої швидкості роботи і особливо ергономічного загвинчування. Ручка Kraftform Plus: тверді зони підтримують високу швидкість роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Ручка з шестигранним краєм для захисту від перекочування. З маркуванням на ручці для полегшеного відбору і сортування інструментів. Для шестигранних гвинтів і гайок.

  • Торцовая викрутка для шестигранних гвинтів і гайок, матовий нікельхром
  • З порожнистим стрижнем під виступаючі шпильки, особливо підходить для установки змішувача на раковину
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування

 

Торцевий ключ-викрутка з порожнистим стрижнем

Якщо потрібно накрутити гайку на різьбову шпильку, то буде потрібно викрутка з порожнистим стрижнем, т. К. Виступає крізь гайку шпилька може входити тільки в порожнину.


Порожнистий стрижень

Викрутки 395 HO мають порожнистий стрижень, в який легко входить виступає над гайкою різьбова шпилька. Це особливо велика допомога при установці змішувача на раковину.  

Kraftform

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.

Швидке перехоплювання

У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.


Маркування ручки

Маркування типу і розміру наконечника на ручці викрутки полегшує її пошук в сумці з інструментом і на робочому місці. 

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впав інструмент більше не буде потрібно. 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре