WERA-CENTER.COM.UA - це фірмовий інтернет магазин офіційного імпортера продукції ТМ WERA в Україні компанії GRN GROUP® CLL.

GRN GROUP® CLL володіє прямим контрактом із заводом-виробником і являється генеральним імпортером WERA WERKZEUGE GMBH в Україні. Це означає що на наших сторінках Ви отримаєте повний супровід як безпосередньо від виробника так і додаткові сервіси від офіційного представника його інтересів в Україні. Ми розповсюджуємо тільки оригінальну, якісну та сертифіковану продукцію. Весь інструмент, придбаний у нас або у наших дилерів (крім якщо не передбачено виробником) покривається заводською гарантією WERA, і компанія GRN GROUP® CLL виконує всі гарантійні зобов'язання. Також крім роздрібних продажів ми здійснюємо гуртові поставки на дилерських умовах та займаємось комплектацією підприємств. Допомагаємо з організацією продажів. Всі ціни на сторінках wera-center.com.ua є днаковими для всіх форм оплат в тому числі по безготівковому розрахунку з ПДВ.

В інтернет магазині wera-center.com.ua Ви завжди можете розраховувати на:

 • Найширший асортимент біт, викруток, г-подібних ключів, діелектричного, динамометричного, слюсарного та іншого інструменту
 • Моментальну доступність новинок, часто швидше ніж вони з'являться на сайті у виробника
 •  Якісну сертифіковану продукцію (додаткові сертифікати можна отримати на вимогу)
 •  Отримання інструменту у якісній упаковці та відповідному стані, "ніби з конвеєра"
 • Підбір інструменту на відповідність для виконуваних завдань
 •  Професійну консультацію від наших фахівців
 • Швидку поставку замовленого інструменту
 • Тільки оригінальну продукцію з гарантієюПро компанію WERA WERKZEUGE GMBH

“Бунтарі у світі інструментів” – так позиціонують себе працівники WERA, які не пропускають жодної нагоди прийняти участі в заходах де звучить рок, які подають звичні речі у нестандартному виконанні, при чому виконанні набагато кращому ніж ми звикли сприймати у своїх стереотипах. Фірма WERA  заслужено носить титул найбільшого європейського виробника в галузі ручного інструменту який спеціалізується на виробництві викруток, біт, Г-подібних ключів типу TORX і HEX, динамометричних інструментів , спеціальних сервісних наборів а також оригінальних ріжкових клюів Joker. Вже понад 80 років бренд WERA тішить своїх користувачів продуктом незмінно високої якості. Принцип марки вийти за рамки можливого і звичного, подати звичні речі в абсолютно новому образі , при тому наділити їх найвищим функціоналом. Хочете знати як це працює? Перевірте в роботі тріщалку WERA Zyklop, або спробуйте як виходить за рамки звичних понять  ключ WERA  Joker.  Оригінальні рукоятки викруток чи інших інструментів відлиті практично з відбитка долоні, тому вислів “лягло прямо в руку” не пустий звук. Величезний асортимент біт для електроніки, будівельної та авіаційної галузі. Унікальна форма пакування інструменту , продумана система зберігання і транспортування інструменту WERA 2GO. Все це дало змогу отримати велику кількість нагород на престижних конкурсах виробників. 

Не стандартне мислення дало поштовх до переосмислення кожного звичного інструменту, його функціоналу, якості, ергономіки. Метою інженерів-бунтарів стало правило працювати не так як усі, створювати продукти на голову вище за подібні безликі інструменти. Дизайн, якість, функціонал, ергономіка, продуктивність, надійність і вперше в інструментальному світі - краса, стали характерними рисами інструментів виробника WERA та призвели компанію до винаходів унікальних продуктів і як наслідок до великої кількості нагород.

Ось тільки невеликий перелік розробок WERA які роблять наш інструмент унікальним.

 • - Kraftform Plus - ергономічна рукоятка яка створено по відбитку з долоні, і  запобігає втомі
 • - Zyklop Speed - фірмова ергономічна тріскачка з поворотною головою, та муфтою обертання
 • - Zyklop Mini - надзвичайно потужна та точна тріскачка довжиною всього 70мм
 • - Kraftform Kompakt - мульти система компактних інструментів зі змінними насадками
 • - Lasertip - спеціальний тип насічки у зоні наконечника викруток, якій покращує на 20% зчеплення з гвинтом
 • - Take it easy - система кольорового маркування інструменту для шидкої ідентифікації
 • - Joker - унікальний ріжковий ключ, з 80 зубовою тріскачкою, та спеціальною пластиною для втримування гайки 
 • - Rapidaptor - система тримачів для біт з оригінальним фіксуючим замком для роботи однією рукою
 • - Hex-Plus - спеціальна геометрія г-подібних ключів, що покращує щеплення, та запобігає руйнації головки гвинта

Приєднуйтесь до інструментальних бунтарів і у Вашому розпорядженні буде вибір з  більше 3500 різних інструментів і серед них точно знайдеться потрібний Вам. 750 майстрів-бунтарів компанії Wera отримують справжнє задоволення від щоденних відкриттів в області роботи з ручними інструментами і пошуку вирішення проблем, з якими стикаєтеся Ви. Ми - за інновації. Ми любимо дизайнерські рішення. Ми любимо рок-н-рол! Отримуючи від роботи задоволення, ми одночасно досягаємо помітних результатів. Частка рекламацій по нашій продукції наближається до нуля. Ми радіємо з численних досягнень наших клієнтів і самі пишаємося отриманими нагородами в області дизайну.


Про імпортера ТМ WERA в Україні компанію GRN GROUP® CLL

Ми сучасна енергійна команда з відповідальним підходом до Українського ринку яка займається комплексними поставками інструменту, розвитком дистрибюторської мережі, ми забезпечуємо повний Salles Suport для гуртових та роздрібних клієнтів по брендах чиїми представниками ми є в Україні. Ми чітко добираємо бренди та продукцію відносно найвищих критеріїв якості,  продуктивності та здатності служити максимально довго в найважчих умовах експлуатації. На даний момент наш власний імпорт складають такі всесвітньо відомі бренди як:

KNIPEX -Німеччина, асортимент, шарнірно-губцевий діелектричний, слюсарний інструмент, кліщі обпресувальні, болторізи, кліщі в'язальні для арматури, кусачки бокові для електроніки, викрутки і т.д.

WERA - Німеччина, найбільший в Європі виробник викруток та біт, також в асортименті тріскачки слюсарні та набори інструментів, Г-подібні ключі, широка гамма динамометричного інструменту, системи зберігання інструменту.

BESSEY -Німеччина, виробник в якого в асортименті найбільша кількість струбцин та зажимних пристроїв, масса патентів та інновацій, також в гаммі заводу більше 50 типів ручних ножиць для металу.

PICA  - Німеччина, експерт в галузі маркування - промислові маркери, жаро/водо/ультрафіолето стійкі, механічні професійні олівці, пасти та крейди для промислового маркування, якісні перманентні маркери.

RENNSTEIG - Німеччина завод винахідник, найширша гамма обпресувального інструменту, зубила, кернери, піки, шплінтувальники, шарнірно-губцевий інструмент

TAJIMA - Японія, ручний інструмент преміум класу - рулетки, інженерні рулетки, стальні лінійки в т.ч. 1-го класу, професійні сегментні ножі та леза, витискачі для герметиків,  шнурки для розмітки.

ZENTEN - Іспанія, професійний виробник ручних труборізів для поліпропіленивих, пластикових, мідних, стальних, нержавіючих та інших видів труб.


Якщо у Вас зацікавила продуція WERA ми до Ваших послуг ТУТ  wera-center.com.ua

Якщо у Вас є питання що до гуртової співпраці Вам сюди GRN GROUP® CLL


З повагою команда wera-center.com.ua