Викруткова головка Zyklop, ізольована, з приводом 3/8" 8740 B VDE HF, з фіксуючою функцією, 05004900001, 4.0×55.0мм

Викруткова головка Zyklop, ізольована, з приводом 3/8" 8740 B VDE HF, з фіксуючою функцією, 05004900001, 4.0×55.0мм

492.66 грн
Виробник:Wera
Модель: 05004900001

Короткий опис

   Викруткова головка VDE 3/8" з фіксуючою функцією для особливо комфортної роботи з мінімальним ризиком втратити гвинт до початку загвинчування. Підвищена безпека за рахунок використання ж...

   

Викруткова головка VDE 3/8" з фіксуючою функцією для особливо комфортної роботи з мінімальним ризиком втратити гвинт до початку загвинчування. Підвищена безпека за рахунок використання жовтого сердечника ізоляції, який стає видно в разі можливого пошкодження зовнішнього, червоного шару ізоляції VDE. Поштучна перевірка інструментів по стандарту IEC 60900 під напругою 10000 вольт для безпечної роботи під допущеним напругу 1000 В.

  • Поштучна перевірка інструментів за стандартом IEC 60900 під напругою 10000 вольт для безпечної роботи під напругою до 1000 вольт
  • Особливо короткі і компактні викрутки головки VDE 3/8" для простої роботи також в дуже обмеженому просторі
  • Підвищена безпека завдяки наявності двокомпонентної ізоляції - жовтого сердечника ізоляції під червоним ізолюючим шаром.
  • Функція яка фіксує для надійного утримання гвинта на інструменті
  • Пластикова оболонка захищає поверхню інструменту від пошкоджень

Підвищена безпека

Головки і подовжувачі Zyklop VDE забезпечують підвищену безпеку завдяки наявності двокомпонентної ізоляції - жовтого сердечника ізоляції і червоного ізолюючого покриття. 

Викруткові головки з фіксуючою функцією для гвинтів з внутрішнім шестигранником

Підтримка гвинта з внутрішнім шестигранником на викрутки голівці забезпечується за допомогою кулькового фіксатора насадки. Це особливо допомагає при роботі в важкодоступному місці, куди для утримання гвинта не поміщається друга рука.

Hex-Plus

Проблема гвинтів з внутрішнім шестигранником полягає в тому, що опорні поверхні, передають зусилля з викрутки на гвинт, дуже вузькі. Тому головка гвинта може руйнуватися. Викрутка з профілем Hex-Plus має досить велику опорну поверхню, яка перешкоджає цьому! Корисно знати: інструменти HexPlus підійдуть до будь-якого стандартного гвинта з внутрішнім шестигранником.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре