Г-подібний ключ WERA, 967 SL TORX® HF Multicolour, з фіксуючою функцією, 05024170001, TX8×76мм

Г-подібний ключ WERA, 967 SL TORX® HF Multicolour, з фіксуючою функцією, 05024170001, TX8×76мм

85.45 грн
Модель: 05024170001

Короткий опис

 TX8×76ммВисокоякісний Г-подібний ключ TORX®. З фіксує функцією: за рахунок притискної сили, що виникає в результаті контактного тиску між наконечником інструменту і профілем головки гвинта,...

 

TX8×76мм

Високоякісний Г-подібний ключ TORX®. З фіксує функцією: за рахунок притискної сили, що виникає в результаті контактного тиску між наконечником інструменту і профілем головки гвинта, гвинти надійно утримуються наконечниками з обох сторін ключа. Обробка поверхні за технологією BlackLaser забезпечує відмінний захист, в т.ч. від корозії, а також довгий термін служби інструменту. Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру.

  • Г-подібний ключ TORX®
  • З фіксує функцією для гвинтів TORX®
  • BlackLaser для відмінною захисту від корозії і для більш тривалого терміну служби
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Колірна кодування розмірів


TORX® HF

У важкодоступних місцях (наприклад, в моторному відсіку) неможливо зафіксувати рукою гвинт на викрутку. Часто гвинт кудись падає. Потім слід виснажливий пошук або втрата гвинта (і, можливо, пов'язані з цим ризики). Розроблені фірмою Wera інструменти TORX® HF покращують геометрію профілю TORX®. Завдяки силі притиску, створюваної поверхневим напругою між профілем гвинта і наконечником, гвинт надійно утримуються на інструменті!


Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру - для простого і легкого вибору потрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головки Zyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop).

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре