Викрутка TORX® HF з фіксуючою функцією для електронщиків WERA 2067, 05118181001, TX5×40мм

Викрутка TORX® HF з фіксуючою функцією для електронщиків WERA 2067, 05118181001, TX5×40мм

203.48 грн
Виробник:Wera
Модель: 05118181001

Короткий опис

      TX5×40ммВисокоякісна викрутка Wera Micro для тонкої роботи. З практичною фіксує функцією: за рахунок притискної сили, що виникає в результаті контактного тиску між наконечником інструм...

      

TX5×40мм

Високоякісна викрутка Wera Micro для тонкої роботи. З практичною фіксує функцією: за рахунок притискної сили, що виникає в результаті контактного тиску між наконечником інструменту і профілем головки гвинта, гвинти надійно утримуються на інструменті. За рахунок опори долоні на рухому головку і розташованої під нею зони швидкого обертання можна працювати викруткою в швидкісному режимі. Не треба витрачати час на перехоплювання інструменту. Зона докладання зусиль з м'якими ділянками служить для передачі великих моментів сили при затягуванні і відпустці гвинтів. Прецизійна зона для вибору правильного кута закручування при юстувальних роботах. Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії.

  • Викрутка Kraftform Micro TORX® HF з фіксуючою функцією для гвинтів TORX®
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform Micro із захистом від перекочування і рухливою голівкою
  • З фіксує функцією для гвинтів TORX®, матовий нікельхром
  • Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії
  • Наприклад, для електроніки, оптики, тонкої механіки, ювелірної справи, комп'ютерної техніки


Ручка Kraftform Micro

Багатокомпонентна ручка викрутки для ергономічної і правильної роботи.


Краща викрутка для електронщиків

Викрутка Kraftform і ручка з особливою прихильністю трьох функціональних зон прекрасно відповідає цим вимогам. Рухома головка вільного ходу для опори рукою, ідеально доповнює ці переваги.


Прецизійна зона

Прецизійна зона, безпосередньо що тримає робочий кінець, виконана так, щоб в процесі роботи завжди відчувати кут обертання, що має важливе значення при юстировочних роботах


Зона прикладення зусилля

Зона прикладення зусилля з м'якими ділянками поруч з робочим кінцем викрутки сприяє передачі високих моментів відкручування і затягування без втрати контакту з гвинтом.


Зона швидкісного обертання

Зона швидкісного обертання під рухливою голівкою забезпечує стрімке обертання викрутки.


Наконечник Wera Black Point

Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гартування гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки.

TORX® HF

У важкодоступних місцях (наприклад, в моторному відсіку) неможливо зафіксувати рукою гвинт на викрутку. Часто гвинт кудись падає. Потім слід виснажливий пошук або втрата гвинта (і, можливо, пов'язані з цим ризики). Розроблені фірмою Wera інструменти TORX® HF покращують геометрію профілю TORX®. Завдяки силі прижиму, створюваної поверхневим напругою між профілем гвинта і наконечником, гвинт надійно утримуються на інструменті!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре